Розпродажний товар обміну та поверненню не підлягає. Уважно обирайте розміри, будь ласка, на кожну модель є заміри, в описі.

 

Обмін:

   Звертайте увагу на виміри розмірів, на кожну модель вони є. Якщо, при отриманні товару, Ви помітили брак або невідповідність із замовленим на сайті, повідомте нашому менеджеру в будь-якій зручній формі: лист на пошту, повідомлення на Viber, Whatsapp, дзвінок по телефону. Наш менеджер надасть всю подальшу необхідну інформацію.

  Обмін за рахунок Компанії проводиться тільки в разі наявності браку або невідповідності отриманого товару із зазначеним на сайті (не той розмір, колір, модель). В інших випадках обмін здійснюється за рахунок покупця. Обмін здійснюється протягом 7 днів. Ви відправляєте товар нам, ми його отримуємо- перевіряємо- відправляємо Вам заміну.

Повернення:

   Повернення товару приймається при наявності невідповідності отриманого товару із зазначеним на сайті, і якщо Ви не хочете поміняти його на інший. Як тільки Ви помітили, що товар не відповідає замовленому- повідомте менеджеру в будь-якій зручній формі: лист на пошту, повідомлення на Viber, Whatsapp, дзвінок по телефону. Наш менеджер надасть всю подальшу необхідну інформацію. Повернення грошей здійснюється після отримання повернення.

   Повернення товару за рахунок Компанії здійснюється тільки в разі виявлення браку, невідповідності зазначенному в замовленні товару (не той розмір, колір, модель). В іншому випадку доставку сплачує покупець.