Дропшиппінг - це вид підприємницької діяльності, при якому продавець (дропшіппер) виступає посередником між виробником і покупцем. При цьому йому не потрібно вкладати в товар свої кошти і самостійно займатися відправкою товару замовникам. Поставка продукції покупцям здійснюється безпосередньо від виробника.

Схема роботи за принципом Дропшиппінг виглядає так: дропшіппер шукає покупців, отримує від них замовлення і оплату, відправляє інформацію про замовлення своєму партнеру (виробнику продукції), а той упаковує і відправляє замовлений товар прямо кінцевому споживачеві.

Умови співпраці по системі Дропшиппінг з VENDS:
Розміщуєте товари з нашого каталогу на своїх сторінках або сайтах, за ціною не нижче рекомендованих нами. Ми надаємо всю необхідну інформацію, при необхідності можемо надати посилання з нашого сайту на prom.ua.
Після отримання замовлення від Вашого покупця, Ви уточнюєте наявність необхідного товару у нас, або (при відсутності товару в даний момент) терміни виготовлення. Нагадую: ми є виробником товару, виставленого на нашому сайті.
Оплачуєте товар нам (ми відправимо реквізити), після чого ми відправляємо замовлення безпосередньо на Вашого клієнта за Вашими ТТН, в обумовлені заздалегідь терміни.